Yhteystiedot

East Consulting Oy

2558406-5

linkedin-img

Jyväskylä

Kauppakatu 28 a 24
40100 Jyväskylä

Jonne Pöyhtäri

Jonne Pöyhtäri
Managing Director

+358 40 412 3945 (Mobile FI)
+7 921 952 10 08 (Mobile RU)
jonne.poyhtari@eastconsulting.fi

suvi

Suvi Metsola
Partner, projects

+358 40 731 0223 (Mobile FI)
+7 981 691 46 15 (Mobile RU)
suvi.metsola@eastconsulting.fi

DSC_0307_whitebackground_WP

Markus Johansson
Sales director, Partner

+358 45 6901 866
markus.johansson@eastconsulting.fi

Pete

Petri Sagulin
Communication Specialist

+358 40 700 9570
petri.sagulin@eastconsulting.fi

Houra_2

Houra Saghafifar
Project Manager, Iran

+358 45 187 0037
houra.saghafifar@eastconsulting.fi

Helsinki

tuomas2

Tuomas Uusi-Hakala
Partner

+358 41 436 9678 (Mobile FI)
+7 963 304 20 27 (Mobile RU)
tuomas.uusi-hakala@eastconsulting.fi

 

 

 

 

Pietari

Furshtadskaya str. 24A,
Business Center “Kochubey Club”
office 310
191123 Pietari, Venäjä
+7 (812) 748 18 79 (RU)

 

Elena Baidakova2

Elena Baidakova
Director, Russia

+7 911 908 26 57 (Mobile RU)
elena.baidakova@eastconsulting.fi

anastasia konova east consulting

Anastasia Konova
Project Manager, Russia

+7 911 910 91 55 (Mobile RU)
anastasia.konova@eastconsulting.fi

 

 

 

 

Elena Yatsuk East Consulting valk.

Elena Yatsuk
Project Leader, Russia

+7 911 102 50 50 (Mobile RU)
elena.yatsuk@eastconsulting.fi

 

 

 

 

 

Teheran

No. 117, 5th Fl., unit 10, Somayyeh St.
Tehran 1581768533
Iran

 

Hojjat Saghafifar
Vice chairman, Iran

+98 91 2107 0564 (mobile IR)
hojjat.saghafifar@eastconsulting.fi

Tallinna

Ilkka Lehto East Consulting Yhteystiedot

Ilkka Lehto
Senior Advisor,
Baltic countries and Poland

+372 56 948 648
ilkka.lehto@eastconsulting.fi

 Advisory Board

Lue lisää

 

Markku Andersson East Consulting yhteystiedot

Markku Andersson

Lauri Ratia East Consulting yhteystiedot

Lauri Ratia