Contact info

East Consulting Oy

2558406-5

linkedin-img

Jyväskylä

Kauppakatu 26 a 24
40100 Jyväskylä

Jonne Pöyhtäri

Jonne Pöyhtäri
Managing Director

+358 40 412 3945 (Mobile FI)
+7 921 952 10 08 (Mobile RU)
jonne.poyhtari@eastconsulting.fi

suvi

Suvi Metsola 
Partner, projects

+358 40 731 0223 (Mobile FI)
+7 981 691 46 15 (Mobile RU)
suvi.metsola@eastconsulting.fi

eastconsulting_markusjohansson

Markus Johansson
Sales Director, Partner

+358 45 6901 866 (Mobile FI)
markus.johansson@eastconsulting.fi

Pete

Petri Sagulin
Communication Specialist

+358 40 700 9570 (Mobile FI)
petri.sagulin@eastconsulting.fi

Houra_2

Houra Saghafifar
Project Manager, Iran

+358 45 187 0037 (Mobile FI)
houra.saghafifar@eastconsulting.fi

Yhteystiedot

Xiaohua Zhu
Project Manager, China

+358 40 187 4380
xiaohua.zhu@eastconsulting.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helsinki

Finnish Innovation House
Tekniikantie 2
02150 Espoo

tuomas2

Tuomas Uusi-Hakala
Partner

+358 41 436 9678 (Mobile FI)
+7 963 304 20 27 (Mobile RU)
tuomas.uusi-hakala@eastconsulting.fi

St. Petersburg

Furshtadskaya str. 24A,
Business Center “Kochubey Club”
office 310
191123 Pietari, Venäjä
+7 (812) 748 18 79

Elena Baidakova2

Elena Baidakova
Director, Russia

+7 911 908 26 57 (Mobile RU)
elena.baidakova@eastconsulting.fi

Elena Yatsuk_EC

Elena Yatsuk
Project Leader, Russia

+7 911 102 50 50 (Mobile RU)
elena.yatsuk@eastconsulting.fi

 

 

 

 

 

IMG_0990

Anastasia Konova
Project Manager, Russia

+7 911 910 91 55 (Mobile RU)
anastasia.konova@eastconsulting.fi

 

 

 

 

 

Teheran

 

Hojjat Saghafifar
Vice chairman, Iran

+98 91 2107 0564 (mobile IR)
hojjat.saghafifar@eastconsulting.fi

Tallinna

Ilkka Lehto East Consulting Yhteystiedot

Ilkka Lehto
Senior Advisor,
Baltic countries and Poland

+372 56 948 648 (Mobile EE)
ilkka.lehto@eastconsulting.fi

 Advisory Board

Markku Andersson East Consulting yhteystiedot

Markku Andersson

Lauri Ratia East Consulting yhteystiedot

Lauri Ratia